top of page

Zupełnie nowe możliwości konstrukcyjne: bez wiercenia, wytłaczania, gwintowania, klejenia, nitowania, przyśrubowania, bez dodatkowej obróbki.

W ofercie naszej firmy znajduje się wiele systemów spawalniczych do zgrzewania i spawania trzpieni o różnych kształtach i profilach. Oferujemy Państwu najnowsze technologie łączenia metali światowego lidera na rynku przypawania trzpieni HBS Hematic Bolzenschweiss Systeme, której jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem w Polsce. Technika przypawania trzpieni jest prostym, szybkim, tanim i niezawodnym sposobem łączenia elementów w wielu dziedzinach techniki.

cd zdj 1.jpg

CD

Łączenie elementów spawanych kołków o średnicy od M3 do M10 (od 2 do 10 mm) na cienkich blachach, min. 0,5 mm. Stal czarna, stal nierdzewna, aluminium i mosiądz.

Wg DIN EN ISO 14 555

arc 11.jpg

ARC

Proces zgrzewania z pierścieniem ceramicznym: Łączenie elementów zgrzewających o przekroju kołowym o średnicy od 2 do 25 mm (M24) na grubszych arkuszach o grubości około 2 mm lub większych. Stal czarna i stal nierdzewna. Wg DIN EN ISO 14 555

isoo1.jpg

IT

Urządzenia spawalnicze do spawania trzpieni w krótkich cyklach wg DIN EN ISO 14 555

bottom of page